Riviera Maya

Chichen itza

Riviera Maya

Karibské pobřeží Mexika nazývané Riviera Maya leží na východní části poloostrova Yucatan mezi městy Cancun a Tulum.

Nabízí vše, co očekává cestovatel chtivý nevšedních zážitků. Více jak 100 km báječných pláží s bílým pískem. Největší korálový útes na západní polokouli, vyhlášené destinace na potápění jak v moři např. Cozumel, Chinchoro reef, tak i ve sladkovodních „cenotes“.

potapein-mexiko

Nalezneme zde romantická, půvabná místa k trávení klidné dovolené, tak i kosmopolitní střediska nabízející společenský život, kde se podnikají báječné a levné nákupy.

Restaurace s yucateckou i mezinárodní kuchyní nabízejí nevšední kulinářské zážitky, „mariachi“ pestrý noční život a diskotéky.

9.fajitas

Mayské památky jsou rozmístěné po celém poloostrově Yucatan v čele s Chichen Itzá a Tulumem.

Hotely jsou zde špičkové kategorie s profesionálním servisem a programem all inclusive. Pokud toužíte vyzkoušet jinou dimenzi ubytování, pak se vám budou líbit romantické butikové hotely a condohotely či „cabaňas“ přímo na břehu moře.

Xcaret Mexiko

Riviera Maya nabízí nepřeberné množství sportovních aktivit jako je golf, tenis, kitesurfing, kayaking, paragliding, fishing, potápění, či adrenalinové sporty.

Eco safari a návštěvy národních parků to vše činí z této oblasti jednu z nejatraktivnějších a nejnavštěvovanějších turistických destinací na světě.

DOPŘEJTE SI ZÁJEZD DO KARIBIKU S NÁVŠTĚVOU INDIÁNŮ

Laguna BacalarMexiko-Guatemala-Belize

26.11. – 9. 12. 2018
14 denní zájezd za poznáním mayské kultury s pobytem u Karibiku, návštěvou indiánské rezervace i korálového ostrůvku
FIRST MINUTE cena: 39 900 

Více informací ZDE